مبل راحتی

رازهای مبلمان مناسب خانه های کوچک که نمیدانستید

رازهای مبلمان مناسب خانه های کوچک که نمیدانستید

بررسی رازهای مبلمان مناسب خانه های کوچک 

با گذر زمان، خانه های کوچک جایگزین خانه هایی با سالنهای نشیمن بزرگ می‌شوند و بسیاری از ما را در خود جای می‌دهند. با توجه به سبک زندگی ایرانی، چیدمان مبلمان مناسب خانه های کوچک یک چالش سخت و بزرگ است. چرا که گاهی مبل مورد نظر ما در نمایشگاه بسیار زیبا است؛ اما زمانی که در نشیمن خانه کوچک ما قرار می‌گیرد، زیبایی خود را از دست خواهد داد. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی اصول چیدمان خانه های کوچک بپردازیم و در انتها ویژگیهای مبل راحتی مناسب خانه های کوچک را مورد بررسی قرار دهیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا بتوانید خانه کوچک خود را به زیباترین شکل ممکن، چیدمان کنید.

 

 اصول چیدمان مبل در خانه های کوچک

مبل را می‌توان به عنوان بزرگترین و تاثیرگذارترین عنصر تشکیل دهنده چیدمان به خصوص در خانه های کوچک در نظر گرفت. چیدمان مبلمان در خانه های کوچک باید به گونه‌ای وسواس گونه و با دقت انجام شود.

تا به حال شده است که وارد یک خانه شوید و احساس کنید که خانه پر از آرامش است؟ یا برعکس، زمان ورود به یک خانه احساس کنید چقدر دلگیر است؟ همه این احساسات بسته به سبک چیدمان دارد. در چیدمان خانه های کوچک، توجه به این موارد دارای اهمیت دو چندان خواهد شد. یکی از این اصول، انتخاب مبلمان مناسب خانه های کوچک است.

 

 اضافی‌ها را حذف کنید

مهم‌ترین اصلی که در چیدمان خانه های کوچک باید همیشه مد نظر خود داشته باشید، حذف اضافه‌ها است! موارد غیر ضروری را از دکوراسیون خانه خود حذف کنید. به سراغ رنگ های روشن بروید. مبلمان اضافه، میزهای اضافه، اکسسوری های دکوراتیو اضافه، تابلوهای اضافه و دیگر موارد مشابه در این لیست را حذف کنید تا به چرخش انرژی در منزل خود کمک کرده باشید. با انتخاب مبلمان مناسب خانه های کوچک، در افزایش آرامش و ایجاد فضای دلنشین در خانه، تاثیرگذار خواهید بود.

 

مبلمان مناسب خانه های کوچک چه ویژگی‌های دارد؟

با توجه به فضای کمی که برای چیدمان نشیمن خانه های کوچک در اختیار دارید، انتخاب مبل می‌تواند چالش برانگیز باشد. برای آنکه بتوانید مبلمان مناسب خانه های کوچک را پیدا کنید، بهتر است به چند مسئله توجه ویژه داشته باشید. 5 نکته اساسی در انتخاب مبلمان مناسب خانه های کوچک وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

 مبلمان مناسب خانه های کوچک چه ویژگی‌های دارد؟

 

 استانداردها برای خانه های کوچک کافی هستند!

استانداردهای طراحی و ساخت مبل منجر به ایجاد مبلمان مناسب خانه های کوچک خواهند شد. این اندازه‌ها، حداقل اندازه های مناسب برای مبلمان را مشخص می‌کنند. برای خرید مبلمان مناسب خانه های کوچک، به این استانداردها توجه کنید.

 

از چند رنگ و چند طرح، بپرهیزید

در سبک مدرن، بسیاری از افراد و به خرید مبلمان در چند رنگ و طرح علاقه‌مند هستند. اما بهتر است بدانید که مبلمان مناسب خانه های کوچک نیستند! بهتر است برای چیدمان خانه کوچک خود از مبلمان یک رنگ و ترجیحاً بدون طرح انتخاب کنید. سادگی بهترین انتخاب برای مبلمان خانه های کوچک است.

 

 مبل راحتی گزینه بهتری خواهد بود

در خانه های کوچک، شما مجبور به انتخاب و خرید یک دست مبلمان هستید. با توجه به کاربری روزمره این مبلمان، بهترین انتخاب مبلمان راحتی خواهد بود. سبک کلاسیک مبلمان مناسب خانه های کوچک نیست! بهترین گزینه، انواع مبلمان راحتی در طرح و رنگ متنوع است.

 

خطوط منحنی را فراموش کنید

چه در طراحی اکسسوری ها و چه در طرح مبلمان، برای انتخاب مبلمان مناسب خانه های کوچک بهتر است به سراغ خطوط صاف بروید. طراحی های با خطوط منحنی، برای خانه های کوچک مناسب نیستند.

 

خرید مبل راحتی

 

 سبک مینیمال را با آغوش باز بپذیرید

در سبک مینیمال با این شعار به طراحی پرداخته می‌شود که: کمتر بیشتر است! بهترین مبلمان مناسب خانه های کوچک، مبلمان سبک مینیمال است که با کمترین جزئیات، بهترین انواع مبلمان را ایجاد خواهد کرد.

برای مشاهده نمونه مبلمان مناسب خانه های کوچک، می‌توانید به سایت بانی هوم مراجعه نمایید و در صورت نیاز به کسب اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان بانی هوم به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *