مبل راحتی

بهترین زمان برای جابجایی خانه که باید بدانید

بهترین زمان برای جابجایی خانه که باید بدانید

بررسی بهترین زمان برای جابجایی خانه

بسیاری از ما هر سال مجبور به جابجایی خانه هایمان هستیم. اجاره نشینی سبب می‌شود تا به دنبال این باشیم که بهترین زمان برای جابجایی خانه چه زمانی است. در کدام فصل می‌توان خانه‌ای بهتر با قیمتی پایین‌تر پیدا کرد و یا اسباب کشی در کدام فصل آسان‌تر خواهد بود. در این مقاله با ما همراه باشید تا به صورت کامل به بررسی بهترین زمان برای جابجایی خانه و چگونگی مواجهه با غول اسباب کشی، بپردازیم و بهترین نمونه های مبل راحتی جدید را بشناسیم.

 

 غول ترسناکی به نام اسباب کشی!

اسباب کشی و جابجایی خانه در هر زمانی که انجام شود با چالشهای بسیاری روبه‌رو خواهد بود. از بخش هزینه‌های گزاف اسباب کشی که بگذریم، جلوگیری از آسیب لوازم، جابجا شدن و جا افتادن در خانه جدید، خود می‌تواند یک چالش چند ماهه باشد. به همین دلیل است که توجه به بهترین زمان برای جابجایی خانه می‌تواند برای ما کارساز باشد. چرا که زمان اسباب کشی می‌تواند بر تمامی مراحل اسباب کشی، از قیمت خانه تا هزینه حمل اثاث و موارد دیگر، تاثیر مستقیم بگذارد.

 

بهترین زمان برای جابجایی خانه چه زمانی است؟

بهترین زمان برای جابجایی خانه، برای هر خانواده با شرایط متفاوت، متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال این مسئله که شما فرزند دانش آموز یا دانشجو داشته باشید می‌تواند به طور کلی بهترین زمان برای جابجایی خانه را برایتان تغییر دهد. این در حالی است که بهترین زمان برای جابجایی خانه افراد بدون فرزند یا مجردها، یک زمان کاملاً متفاوت است. هر فصل و هر زمان می‌تواند مزایا و معایبی در جابجایی خانه داشته باشد. با دانستن این مزایا و معایب و تطبیق آنها با شرایط زندگی شخصی خود می‌توانید بهترین زمان برای جابجایی خانه را بیابید.

 

بهترین زمان برای جابجایی خانه چه زمانی است؟

 

در کدام فصل خانه ارزان‌تر است؟

فصل تابستان، شلوغ‌ترین زمان برای جابجایی خانه و اسباب کشی است. به همین دلیل است که قیمت خانه‌ها، قیمت تیمهای حمل اثاث بسیار بیشتر از دیگر فصلها خواهد بود. بنابراین اگر به دنبال بهترین زمان برای جابجایی خانه هستید که خانه‌ای ارزان‌تر پیدا کنید، باید بگوییم که فصول پاییز و زمستان، گزینه‌های بهتری برای شما خواهند بود.

 
در کدام فصل احتمال آسیب به وسایل بیشتر است؟

زمستان! بدون شک بارندگی در زمستان و در برخی از ماه‌های بهار بسیار بیشتر است. در چنین زمانی، احتمال آسیب دیدن لوازم خانه شما بسیار بیشتر خواهد بود.

 
کدام فصل بهترین زمان برای جابجایی خانه افراد بچه‌دار است؟

اگر فرزند دانش آموز دارید، دانشجو هستید و یا خودتان کارمندی هستید که سالانه مرخصی تابستانی دارد، بهترین زمان برای جابجایی خانه شما، فصل تابستان خواهد بود. در این فصل مدارس تعطیل هستند و دانش آموزش شما به سادگی و با کمترین آسیب می‌تواند مدرسه خود را تغییر دهد.

 
چرا بهار بهترین زمان برای جابجایی خانه نیست؟

بهار بهترین آب و هوا را برای چیدمان وسایل در خانه دارد. اما در ایران تقریباً تمامی مشاورین املاک 13 روز عید را تعطیل هستند. در هنگام آغاز کار این مشاوران، قیمتهای سال جدید هنوز مشخص نشده است. از طرف دیگر، خرداد با آغاز امتحانات مصادف می‌شود. بنابراین برای انتخاب بهار به عنوان بهترین زمان برای جابجایی خانه، شما نه با یک فصل که تنها با یک ماه روبه‌رو هستید.

 

خرید مبل راحتی

 

 بهترین مبلمان برای خانواده‌های مستاجر چیست؟

اگر مستاجر باشید، اهمیت انتخاب درست لوازم خانه به خصوص مبلمان را خوب درک می‌کنید. در تمامی اسباب کشی‌ها، بدون توجه به بهترین زمان برای جابجایی خانه برخی از لوازم شما آسیب خواهند دید. به همین دلیل است که بسیاری از مستاجران در کنار خلاص شدن از لوازم غیرضروری زندگی خود، به منظور آسان کردن پک کردن لوازم، در انتخاب بهترین نوع مبلمان که کمترین آسیب را ببیند، دقت می‌کنند. بهترین مبلمان برای این افراد، مبلمان تمام پارچه است که در اثر جابجایی به سرعت نشکند و مقاومت بالایی داشته باشد. چنین افرادی بهتر است به خرید مبلمان درجه یک با کیفیت بسیار بالا بپردازند.

برای این منظور، مجموعه بانی هوم را به عنوان نمایندگی رسمی 4 برند معتبر فروش مبلمان درجه یک و با کیفیت، معرفی می‌کنیم. جهت مشاهده نمونه مبلمان این مجموعه و نحوه خرید و کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمتها، می‌توانید به سایت بانی هوم مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان بانی هوم در ارتباط باشید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *