مبل راحتی

انواع پایه مبل چوبی که باید بشناسید

انواع پایه مبل چوبی که باید بشناسید

بررسی انواع پایه مبل چوبی

یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت مبلمان و در نتیجه میزان استقامت آن، پایه مبل استفاده شده است. انواع پایه مبل چوبی، پلاستیکی، فلزی و غیره در صنعت مبلمان مورد استفاده قرار می‌گیرند که هر کدام مزایا و معایبی را با خود به همراه خواهند داشت.

در این مقاله قصد داریم تا به صورت اختصاصی به بررسی انواع پایه مبل چوبی پرداخته و تعدادی از بهترین نمونه مبل راحتی ساخته شده با انواع پایه مبل چوبی را به شما معرفی کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

 

همه چیز درباره انواع پایه مبل چوبی

همانطور که گفتیم، برای ساخت مبلمان در سبکهای مختلف، از انواع پایه مبل چوبی، پلاستیکی، فلزی و غیره استفاده می‌شود. در مبلمان کلاسیک، انواع پایه مبل چوبی، کاربرد بسیار بیشتری دارند. اما در مبلمان راحتی، گاهی برای کاهش قیمت مبل، از انواع پایه مبل پلاستیکی به جای پایه مبل چوبی، بهره گرفته می‌شود که همین مسئله می‌تواند در کاهش میزان استقامت مبلمان نیز تاثیرگذار باشد. بهترین انواع پایه مبل چوبی عبارتند از:

  • چوب گردو
  • چوب راش
  • چوب روس

هر کدام از انواع پایه مبل چوبی ذکر شده در بالا، مزایا و معایب مخصوص به خود را دارا هستند. به عنوان مثال، چوب گردو استقامت بسیار بالایی دارد اما بسیار گران است. در مقابل، چوب راش هم قیمت مناسب‌تری دارد اما بسیار سنگین است. در میان انواع پایه مبل چوبی، چوب روس هم وزن مناسبی دارد، هم از استقامت کافی برخوردار است و هم ارزان‌تر از دیگر انواع چوب است.

 

قیمت پایه مبل چوبی

بسته به میزان چوب استفاده شده، نوع چوب مورد استفاده، طراحی مبل و موارد دیگر، قیمت پایه مبل چوبی متفاوت خواهد بود.

 

معرفی چند مدل مبل پایه چوبی

در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین مبلمان کلاسیک و راحتی که برای ساخت آنها از انواع پایه مبل چوبی بهره گرفته شده است، خواهیم پرداخت.

 

 معرفی چند مدل مبل پایه چوبی

 

 مبل کلاسیک هرواک مدل فلور

در مبلمان کلاسیک، انواع پایه مبل چوبی به طور معمول از یک طراحی به خصوص پیروی می‌کنند. فلور یک مبل کلاسیک از برند هرواک است که می‌تواند بر اساس کلایته رنگ به طرح و رنگ دلخواه، سفارش داده شود. پایه مبل استفاده شده در این مبل از انواع پایه مبل چوبی درجه یک ساخته شده و طول عمر بسیار بالایی دارد.

 

مبل کلاسیک رئال مدل گلوریا

گلوریا، یک مبل کلاسیک از برند رئال است که راحتی مورد نیاز شما برای استفاده روزمره را نیز، فراهم خواهد کرد. در ساخت این مبل کلاسیک نیز از انواع پایه مبل چوبی درجه یک، بهره گرفته شده است. این مبلمان مانند یک اثر هنری ارزشمند، در تنوع طرح و رنگ دلخواه مزین کننده چیدمان منزل شما خواهد بود.

 

 

 مبل راحتی رئال مدل سارینا

سارینا، یک مبلمان راحتی از برند رئال است که با توجه به کالیته رنگی، در طرح و رنگ دلخواه قابل اجرا خواهد بود. در ساخت این مبلمان نیز از انواع پایه مبل چوبی درجه یک بهره گرفته شده است که استقامت مبل در برای فشار را، تضمین خواهد کرد.

 

مبل راحتی رئال مدل بوستون

بوستون، یک مبل ال راحتی از برند رئال است که در ساخت آن از انواع پایه مبل چوبی درجه یک، بهره گرفته شده. این مبلمان را می‌توان بر اساس کالیته رنگ و در رنگ دلخواه، سفارش داد. مبل راحتی بوستون، یک مبل کوچک است که می‌تواند در خانه‌های کوچک قرار گرفته و مزین کننده سالن نشیمن شما باشد.

 

خرید مبل راحتی

 

 مبل راحتی هرواک مدل درسا

درسا، یک مبل راحتی بسیار زیبا از برند هرواک است که با بهره گیری از بهترین انواع پایه مبل چوبی و پارچه مخمل درجه یک، طراحی و ساخته شده است. این مبلمان را بر اساس دکوراسیون منزل خود و آنچه دوست دارید می‌توانید بر اساس کالیته رنگی، سفارش دهید.

اگر به دنبال بهترین مبلمان ساخته شده با انواع پایه مبل چوبی درجه یک و بهترین قیمت هستید، می‌توانید سری به سایت بانی هوم زده و نمونه کارهای 4 برند درجه 1 و شناخته شده بافی، هرواک، رئال و ایتال فوم را مشاهده نمایید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان بانی هوم به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.