دکوراسیون

راهنمای دکوراسیون گرم منزل برای آپارتمان

دکوراسیون گرم منزل برای آپارتمان

بررسی دکوراسیون گرم منزل برای آپارتمان

با انتخاب یک دکوراسیون گرم منزل، می‌توانیم یک فضای دلنشین برای خانواده خود طراحی کنیم. دکوراسیون گرم، محیط خانه را به سمت صمیمیت هرچه بیشتر سوق خواهد داد. اما سوال اینجا است که:

  • چرا این سبک دکوراسیون می‌تواند برای منزل مناسب باشد؟
  • المانهای تشکیل دهنده دکوراسیون گرم منزل چه چیزهایی هستند؟
  • بدون کمک گرفتن از یک طراح داخلی، چطور می‌توانیم دکوراسیون گرم منزل را اجرا کنیم؟ برای این نوع دکوراسیون را به شما اموزش دهیم.

با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا به تمامی سوالات مطرح شده در بالا، پاسخی کامل دهیم و نحوه چیدمان مبل راحتی برای این نوع دکوراسیون را به شما اموزش دهیم.

 

دکوراسیون گرم منزل یعنی چه؟

تا به حال شده که به وارد یک خانه شوید و در آن احساس صمیمیت و گردش انرژی را بتوانید به وضوح لمس نمایید؟ یا در یک فیلم سینمایی یک خانه را دیده‌اید که وسایل استفاده شده در آن، گرم و صمیمی باشند؟ دکوراسیون گرم منزل همچین چیزی است. برای درک بهتر تعریف دکوراسیون گرم منزل، بهتر است به مشخصه‌های تشکیل دهنده آن، توجه نمایید.

در دکوراسیون گرم منزل:

  • از رنگهای گرم و ترکیب شجاعانه آنها با یکدیگر، چیدمان داخلی را انجام خواهند داد.
  • استفاده از رنگهای اصلی به کرات در این سبک چیدمان، مشاهده می‌شود.
  • نورهای استفاده شده در دکوراسیون گرم منزل، در تناژ رنگ زرد هستند.
  • زرد، قرمز، نارنجی، کرم و قهوه‌ای از رنگهای جدا نشدنی سبک دکوراسیون گرم منزل هستند.
  • در این سبک دکوراسیون، فرش نقش بسیار تاثیرگذاری را بر عهده خواهد داشت.
  • پارچه‌های مخملی می‌توانند تکمیل کننده دکوراسیون گرم منزل باشند.
  • این سبک دکوراسیون بیشتر پذیرای مبلمان سبک کلاسیک است اما می‌تواند در یک ترکیب به خصوص، انواع مبلمان مدرن را نیز در خود جای دهد.

 

چطور منزل خود را با دکوراسیون گرم بچینیم؟

اگر قصد دارید تا از دکوراسیون گرم منزل برای چیدمان خانه خود استفاده کنید، جسارت استفاده از رنگها را چاشنی کار خود کنید. اولین قدم می‌تواند رنگ آمیزی دیوارها بر اساس همین رنگها است. گاهی ممکن است شرایط رنگ آمیزی دیوار وجود نداشته باشد و یا تغییر رنگ دیوار مثلا به رنگ قرمز در طولانی مدت اذیت کننده شود، بنابراین بهترین راهی که در اختیار دارید، چیدن دکوراسیون گرم منزل به کمک لوازم خانه است نه دیوارها. رنگ دیوارها را در رنگ خنثی حفظ کرده و به سراغ چیدمان بقیه وسایل منزل بروید.

 

 چطور منزل خود را با دکوراسیون گرم بچینیم؟

 

 از معجزه نور و رنگهای گرم بهره‌مند شوید

دو عامل اصلی شکل دهنده دکوراسیون گرم منزل، نور و رنگ هستند. بدون این دو عملاً نمی‌توانیم دکوراسیون منزل را گرم یا سرد کنیم. پیش از شروع هر اقدامی در میان تمامی تنالیته‌های رنگ گرم، یک گروه را که بیش از همه به آن‌ها علاقه‌مند هستید، انتخاب کنید. انتخاب رنگ نور نیز دارای اهمیت است. به سمت نورهایی در موج رنگ زرد و نارنجی بروید. نور رنگ سفید، به هیچ عنوان مناسب دکوراسیون گرم منزل نیست.

 

 فرش و دکوراسیون گرم منزل

یک دکوراسیون گرم منزل بدون فرش به هیچ عنوان تکمیل شدنی نیست! فرشها می‌توانند محیط خانه را گرم کنند. از فرشهای طرح قشقایی و یا فرشهای طرح افغان در رنگهای گرم قرمز، نارنجی و یا حتی سبز یشمی می‌توانید بهره‌مند شوید تا دکوراسیون گرم منزل را به زیبایی هرچه تمام‌تر، به اتمام برسانید.

 

مبلمان، تاثیرگذارترین وسیله‌ای است که در اختیار درید

برای چیدمان دکوراسیون گرم منزل، تاثیرگذارترین المانی که در اختیار دارید تا بتوانید حس و حال صمیمی را به خانه خود وارد کنید، مبلمان است. همانطور که در ابتدای صحبتمان هم اشاره کردیم، دکوراسیون گرم منزل بیشتر پذیرای سبک کلاسیک است؛ اما این به این معنا نخواهد بود که از مبلمان مدرن نمی‌توان برای چیدمان دکوراسیون گرم منزل استفاده کرد. بر اساس همان تنالیته رنگی که در ابتدای راه انتخاب کردید، به انتخاب بهترین رنگ برای مبلمان خود، بپردازید.

 

 خرید مبل راحتی

 

بانی هوم همراه شما جهت چیدمان دکوراسیون گرم منزل

برای خرید بهترین انواع مبلمان در هر سبکی که دوست دارید بر اساس کالیته رنگ محبوبتان، می‌توانید از بانی هوم کمک بگیرید. بانی هوم مجموعه‌ای است با شعب متعدد در محدوده یافت آباد شهر تهران که تنوع بسیار بالایی از انواع مبلمان دارد. برای مشاهده نمونه مبلمان این مجموعه می‌توانید به سایت بانی هوم مراجعه نمایید و یا برای کسب اطلاعات دقیق‌تر، از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان بانی هوم، در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *