دکوراسیون

رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم

رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم

 بررسی چگونه خانه ای شیک داشته باشیم

دانستن رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم می‌تواند به این علت باشد که ما به خانه، این محل امن تجدید قوا، اهمیت می‌دهیم. یک خانه شیک، نه تنها می‌تواند در نظر مهمانان ما زیبا جلوه کرده و ما را باسلیقه نشان دهد؛ که می‌تواند در آرامش روزانه خود ما نیز تاثیرگذار باشد. تصور کنید شب‌ها بعد از یک روز کاری طولانی و خسته کننده، برای بازگشت به یک خانه شیک تمایل بیشتری دارید یا یک خانه از هم گسیخته، نامرتب و زشت؟ به همین جهت ما را تا انتها در این مقاله همراه باشید تا رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم را با شما در میان بگذاریم و مبل راحتی شیک که عنصری جدایی ناپذیر از خانه ای شیک است را بشناسیم.

 

رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم چیست؟

خانه، محل امن همه ما است. اکثر مشکلات اعصاب و روان و افسردگی‌های گسترده که جامعه امروز ما را فلج کرده است از خانه‌های پرآشوب، نامنظم و بدون آرامش نشات می‌گیرند. داشتن یک خانه شیک که مطابق با سلیقه ما چیده شده باشد، می‌تواند بخش عظیمی جلوگیری از این مشکلات را از بین ببرد. با دانستن رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف و یا ایجاد تغییرات به خصوص، می‌توانید خانه خود را به محل آرامش خود تبدیل کنید.

 

متناسب با مساحت خانه لوازم بخرید

درست است که باید طبق سلیقه خود به خرید لوازم خانه بپردازیم. اما آنچه بیش از این اهمیت دارد، انتخاب لوازم بر اساس مساحت خانه‌ای است که در آن ساکن هستید. به عنوان مثال، مبلمان سبک امپریال در ابعاد بزرگ، برای خانه‌های کوچک زوج‌های جوان اصلاً مناسب نیست. اولین و مهم‌ترین راز در رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، همین توجه به فضایی است که در اختیار دارید.

 

 از یک سبک پیروی کنید

پیروی از یک سبک این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا در یک خط فکری قدم برداشته و بدانید برای رسیدن به یک خانه شیک چه لوازمی را بخرید بهتر است. عدم توجه به این اصل در رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، نتیجه‌ای جز یک خانه پر هرج و مرج، نتیجه دیگری نخواهد داشت.

 

خانه شیک -  از یک سبک پیروی کنید

 

به کالیته رنگی توجه کنید

توجه کرده‌اید که برخی خانه‌ها چقدر زیبا رنگهای متنوع را در کنار یکدیگر قرار می‌دهند در حالی که شما یا به جز سیاه، سفید یا طوسی هر رنگ دیگری را وارد دکور خانه خود می‌کنید؛ نتیجه غیرقابل تحمل می‌شود؟ بر اساس رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، برای جلوگیری از این مسئله، بهتر است بر اساس یک کالیته رنگ مشخص که حاوی حدود 5 رنگ مشخص باشد، پیروی کنید.

 

زیاده‌روی نکنید

رعایت اعتدال در تمامی مراحل چیدمان خانه بر اساس رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، دارای اهمیت بسیار زیادی است. بهتر است در هر مرحله‌ای که هستید، برای خرید و یا چیدمان هر وسیله‌ای از زیاده‌روی کردن، جلوگیری کنید. اعتدال نجات بخش زندگی شما خواهد بود؛ آن را دریابید.

 

 بین تمام لوازم خانه هارمونی ایجاد کنید

هیچ کس خانه شلوغ را دوست ندارد. بدون توجه به کاربری هیچ وسیله‌ای برای خرید آن هزینه نکنید. یک وسیله دکوراتیو می‌تواند به تنهایی زیبا باشد اما ممکن است در ترکیب با لوازم خانه شما، ترکیب خوبی نشود. بنابراین بهتر است به کلیت لوازم توجه کنید و در هماهنگی با تمام آنها قدم بردارید. بهتر است برای ایجاد احساس آرامش بر اساس رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، بین تمام لوازم خانه خود، یک هارمونی ایجاد کنید.

 

از نورپردازی غافل نشوید

نورپردازی یکی از مهم‌ترین رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، است. تنها به نور متمرکز و لوستر اکتفا نکنید. بازی با نور را یا بگیرید.

 

خرید مبل راحتی

 

از گیاهان سبز کمک بگیرید

گیاهان سبز می‌توانند انرژی حیات را به زندگی شما بازگردانند. از آنها غافل نشوید. با وارد کردن چند گیاه سبز و زیبا می‌توانید بر اساس رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، یک خانه زیبا و شاداب بیافرینید.

 

از قدرت آینه‌ها بهره‌مند شوید

آینه علاوه بر بزرگتر نشان دادن خانه می‌تواند در روشن‌تر نشان دادن آن نیز تاثیرگذار باشد. برای پیروری از رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، از قدرت آینه‌ها بهره بگیرید.

 

در انتخاب پرده دقت کنید

پرده باید به گونه‌ای انتخاب شود که در عین جلوگیری از دید، نور را به خوبی منتقل کرده و در عین حال امکان کم یا زیاد کردن نور را نیز داشته باشد. پرده‌های ساده به دلیل تاثیر کمتری که بر شلوغی محیط می‌گذارند، انتخاب‌های بهتری خواهند بود.

 

 مبلمان باکیفیت بخرید

بیش از هر مسئله دیگر در رازهای چگونه خانه ای شیک داشته باشیم، این کیفیت لوازم به خصوص کیفیت مبلمان شما است که اصالت و شیک بودن آن را مشخص خواهد کرد. بنابراین برای خرید و انتخاب مبلمان به سراغ برندهای معتبر، شناخته شده و با کیفیت بروید. در این مسیر بانی هوم همراه شما خواهد بود. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید به سایت بانی هوم مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با بانی هوم در ارتباط باشید.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *