مبل کلاسیک

ترفندهای چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک

ترفندهای چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک

راهنمای چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک

به طور کلی با توجه به محدودیت فضا در خانه های کوچک چیدمان مبل کلاسیک در این فضاها را پیشنهاد نمی‌کنیم. اما اگر از طرفداران این سبک مبلمان هستید، با دانستن اصول و استفاده از ترفندهای چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک خواهید توانست تا جلوه مورد نظرتان را به دکوراسیون خانه خود ببخشید.

در این مقاله به طور کلی به بررسی همه چیز در مورد انتخاب، چیدمان  و  خرید مبل کلاسیک در خانه کوچک پرداخته‌ایم، با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا بتوانید چیدمان منزل خود را مانند یک دکوراتور حرفه‌ای انجام دهید.

 

 اصول چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک

همانطور که در ابتدای صحبتمان اشاره کردیم، چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک می‌تواند چالش برانگیز باشد. به همین جهت است که در صورت علاقه‌مند بودن به این سبک مبلمان، بهتر است به اصول چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک پایبند باشید. چرا که در صورت عدم رعایت این اصول و چیدمان اشتباه، پس از مدت کوتاهی از خرید و چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک خود پشیمان خواهید شد. در ادامه به معرفی و بررسی برخی از این اصول پرداخته‌ایم:

 

در انتخاب رنگ مبل دقت کنید

یکی از مهم‌ترین اصول در چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک، انتخاب و خرید مبلمانی با پارچه رنگ روشن است. رنگهای تیره نه برای سبک کلاسیک مناسب هستند و نه برای خانه کوچک شما. بنابراین بهتر است به سراغ مبلمان کلاسیک ظریف با تم رنگی روشن بروید.

 

چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک برای تقارن ، یک مزیت است

یکی از مواردی که می‌تواند برای چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک به شما کمک کند، تقارن است. در سبک دکوراسیون کلاسیک، تقارن، وسیله تاثیرگذاری است. بنابراین بهتر است چیدمان خانه خود را به صورت متقارن انجام دهید.

 

چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک

 

از تناسب کلی مبلمان با دیگر وسایل خانه غافل نشوید

به طور کلی وجود تناسب در دکوراسیون داخلی و چیدمان خانه دارای اهمیت بسیار زیادی است. این اهمیت زمانی که قصد چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک داشته باشید دو چندان خواهد شد. برای انتخاب تمام وسایل خانه خود، به خصوص آنهایی که قرار است در کنار مبل کلاسیک قرار بگیرند دقت ویژه‌ای به خرج دهید. فراموش نکنید که تناسب رنگ، سبک و طراحی این موارد باید با هم هم‌خوانی داشته باشد.

 

 برای چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک، مبل 7 نفره کافی است!

زیاده روی نکنید. به طور کلی برای چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک، ست های مبلمان 7 نفره برای خانه های کوچک کافی خواهند بود. برای رسیدن به چیدمان بهتر، بهتر است از یک مبل 3 نفره و 4 مبل 1 نفره بهره ببرید. چیدمان مبلهای تک نفره بسیار بهتر و انعطافپذیرتر انجام خواهد شد. بیشتر از این تعداد می‌تواند فضای خانه را شلوغ، ناآرام و خسته کننده کند.

 

برای بزرگتر نشان دادن خانه، از هر ابزاری استفاده کنید

از دیگر ابزاری که در اختیار دارید برای دلباز کردن محیط خانه خود استفاده کنید. پس از چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک، سعی کنید از ابزاری مانند آینه‌های دیواری، لوستریهای کلاسیک و کریستالی، پرده‌های روشن و موارد مشابه دیگر استفاده کنید تا محیط خانه را دلنشین‌تر کنید.

 

خرید مبل کلاسیک

 

 مبل کلاسیک ظریف بهترین گزینه است

برای چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک پیشنهاد می‌کنیم از مبلهای سلطنتی در ابعاد بزرگ صرف نظر کنید. این سبک مبلمان در سالنهای کوچک به هیچ عنوان جلوه‌ای که در فروشگاه مبل می‌بینید را نخواهند داشت. به سراغ مبلمان با مدلهای ظریف‌تر و ساده‌تر بروید. این سبک از مبلمان خانه‌هایتان را بسیار زیباتر و دلنشین‌تر خواهد کرد.

در هر مرحله از انتخاب، خرید و چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک، فراموش نکنید که کیفیت و قیمت دو عاملی هستند که برای خرید مبلمان باید آنها را در کنار یکدیگر بررسی کنید. یکی از معتبرترین راه‌ها برای اطمینان از کیفیت مبلمان مورد نظر، اعتبار برند تولید کننده است. در این راستا، مجموعه بانی هوم با 4 برند معتبر و شناخته شده: بافی، رئال، هرواک و ایتال فوم در کنار شما است تا بتوانید بهترین مبلمان را برای خانه خود خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد چیدمان مبل کلاسیک در خانه کوچک و نحوه خرید از بانی هوم، می‌توانید به سایت بانی هوم مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *