میز ناهارخوری

میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل؛ راهنمای کامل

میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل؛ راهنمای کامل

 میز ناهار خوری گرد یا مستطیل

میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل؟ این سوالی است که به احتمال زیاد در هنگام انتخاب و خرید مبلمان از خود خواهید پرسید. در میان انواع متنوع میز ناهار خوری، شکل مربع، مستطیل و دایره، بیشترین اشکال هندسی هستند که به چشم ما خواهند آمد. زمانی که تعداد صندلی‌های میز ناهار خوری از 4 نفر نفوذ می‌کنند، میز ناهار خوری گرد یا مستطیل، تنها اشکالی هستند که باقی خواهند ماند. برای آنکه بتوانید بهترین انتخاب را برای میز ناهارخوری جدید ۱۴۰۱ خانه خود انجام دهید، باید بدانید که آخر سر میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل؟ با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا شما را در این تصمیم گیری یاری کنیم.

 

 میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل | مسئله این است!

اگر به دنبال تصمیم گیری در زمینه این سوال که میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل هستید، بهتر است نگاهی به محیط زندگی خود بیاندازید. اگر میز ناهار خوری مورد نظر شما 4 نفره است، تغییر چندانی در نتیجه نهایی نخواهید داشت. اما زمانی که این تعداد به 6 نفر یا بیشتر می‌رسد، پاسخ سوال میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل کمی سخت‌تر خواهد شد؛ چرا که نتیجه نهایی در صورت انتخاب هر کدام از آنها متفاوت خواهد بود. بررسی مزایا و معایب هر کدام از انواع میز ناهار خوری می‌تواند شما را در پاسخ سوال میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل یاری کند.

 

مزایا و معایب میز ناهار خوری گرد

میز ناهار خوری گرد می‌تواند بیش از تعداد صندلی مشخص شده را دور خود جای دهد. این میز برای خانه‌های با سبک کلاسیک که از فضای بزرگ و کافی برای قرار دادن میز ناهار خوری برخوردار هستند یک گزینه ایده‌ال است. زمانی که دور میز ناهار خوری گرد بشینید، دسترسی همه افراد دور میز به مرکز میز یکسان است؛ این در حالی است که در میز ناهار خوری مستطیل افرادی که در ابتدا یا انتهای میز می‌نشینند، کمترین دسترسی را خواهند داشت.

در مقابل، میز ناهار خوری گرد، با توجه به ماهیت کلی شکل دایره، فضای بیشتری را اشغال خواهد کرد، بنابراین باری خانه‌های کوچک به هیچ عنوان مناسب نیست. به طور کلی خطوط منحنی، بیشتر متعلق به سبک کلاسیک هستند تا مدرن، بنابراین اگر انتخاب شما سبک مدرن یا مینیمال است، میز ناهار خوری گرد گزینه خوبی برای شما نخواهد بود.

 

مزایا و معایب میز ناهار خوری گرد

 

مزایا و معایب میز ناهار خوری مستطیل

میز ناهار خوری مستطیل را می‌توان در هر خانه‌ای، با هر ابعادی و با هر سبک دکوراسیونی قرار داد. این میز به دلیل شکل 4 گوشه‌ای که دارد به خوبی در کنج خانه‌های کوچک جای می‌گیرد و فضای کمتری را اشغال خواهد کرد.

در مقابل، تعداد صندلیهای که می‌‌توانیم اطراف میز ناهار خوری مستطیل قرار دهیم بسیار محدود‌تر از میز ناهار خوری گرد بوده و دسترسی افراد دور میز به هیچ عنوان یکسان نخواهد بود. اگر خانه کوچکی دارید و یا به سبک مدرن علاقه‌مند هستید، میز ناهار خوری مستطیل می‌تواند گزینه بسیار بهتری برای شما باشد.

 

آخر سر میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل؟

به صورت کلی باید گفت پاسخ سوال میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل، کاملاً بستگی به شخص شما خواهد داشت. نظر شخصی شما تعیین خواهد کرد که میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل. بنابراین برای انتخاب بین میز ناهار خوری گرد یا مستطیل، پس از توجه به نقشه کلی خانه‌تان بهتر است به سلیقه شخصیتان رجوع کنید.

 

خرید میز ناهار خوری

 

 مهم‌ترین مسئله در انتخاب میز ناهار خوری

بیش از اینکه میز ناهار خوری گرد بهتره یا مستطیل، چیزی که اهمیت خواهد داشت، کیفیت میز ناهار خوری است که انتخاب می‌کنید. بهتر است برای رسیدن به بهترین انتخاب، به سراغ برندهای معتبر و شناخته شده بروید و کیفیت، قیمت و اعتبار رزومه برندها را در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهید. برای خرید بهترین انواع میز ناهار خوری گرد یا مستطیل از 4 برند شناخته شده هرواک، ایتال فوم، بافی و رئال با بهترین قیمت، می‌توانید به بانی هوم، نمایندگی رسمی این برندها مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید به سایت بانی هوم مراجعه کنید، به فروشگاه‌های بانی هوم واقع در یافت‌آباد تهران سری بزنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان بانی هوم در ارتباط باشید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *